

Open dag hospice Marianahof 15 april 2023
Op zaterdag 15 april opent hospice Marianahof na twee jaar weer haar deuren voor bezoekers. Gasten zijn van harte welkom tussen 11.00 en 15.00 uur. We laten geïnteresseerden die dag graag zien wat hospice Marianahof te bieden heeft.
Rondleidingen en lezingen
Naast rondleidingen door het hospice kunnen bezoekers tijdens de open dag vrijblijvend deelnemen aan lezingen over palliatieve zorg en het hospice. Tijdens de open dag beantwoorden verpleegkundigen en vrijwilligers graag uw vragen.
Informatiemarkt
Tijdens de open dag is het mogelijk om een informatiemarkt bezoeken. Hier zijn onder andere kraampjes met informatie over:
- Palliatieve zorg in het hospice of thuis
- Aanvullende zorg
- Vrijwilligerswerk
- PalliaLiefje
- Stichting Ambulance Wens
Bent u geïnteresseerd? We heten u van harte welkom op 15 april in de hal van het Centraal Kantoor van Avoord (grenzend aan het hospice), San Francescolaan 1 in Etten-Leur.
Graag tot dan!
Wilt u meer lezen over hospice Marianahof? Klik dan hier.